Augusti kokkuvõte: Ühisrahastus on kokku kuivamas?

Hellouu.

On aeg teatepulk anda üle Augustilt Septembrile. 5 nädalane puhkus on läbi saanud ning olen tagasi töölainel. Puhkuse ajal sai käidud Lõuna-Eesti tripil ja külatatud Taagepera lossi, Tamme-Lauri tamme, Hinni kanjonit, Ööbikorgu, Rõuge suurjärve, Vällamäe matkarada, Kütiorgu, Vastseliina linnust, Piusa koopaid, Taevaskoda ning külastatud üritust Seto kuningriik 2018. Teine trip toimus Haapsallu. Veetsime öö Laine spaas. Külastasime ka sealset lossi ja mitmeid erinevaid söögikohti . Kolmas trip oli shoping trip mis viis meid Riiga. Ise ma sealt väga suure saagiga tagasi kahjuks ei tulnud. Septembris on plaanis mitmeäevane Saaremaa trip. Võiks ju arvata, et
sellise puhkamisega kulub raha ära kõik. Oh ei, kaugel sellest. Augustis säästsin 53,4% palgast, mis on selle aasta parim näitaja. Hakka või 50% klubi poole vaatama 😀

Suvel sai ka trenni tehtud, kuid nüüd sügisest tahaks trenni ja toitumise osas tublim olla. Ahjaa, augustis sai ka üle mitme-mitme aasta seenel käidud ja mitu ämbritäit kukeseeni välja toodud. Nädal aega sai seenekastet ja seenepirukaid söödud. Arvestades mis kukeseen poes/turul maksab siis oli sääst päris korralik.

Suundume nüüd rahajuttudesse. Augustis ei maksnud ükski Balti aktsia dividende. Müüsin maha enda Tallinna Kaubamaja positsiooni ja võtsin asemele Apranga, Auga ja PRfoodsi. Kaubamaja müügiga realiseerisin ka 65€ kahjumit, kuid Kaubamaja omamine lõppkokkuvõtes kahjulik polnud, sest sain ju neilt ligi 200€ dividende kevadel.

Sportlikust huvist panin esimesed 10€ ka sellisesse kohta nagu fanvestory. 10€ eest sain 0,09% osaluse artisti kolmest laulust. Väljamakseid lubatakse teha 2 korda aastas ning teenimise periood on 3 aastat. Pole õrna aimugi mis tootlust oodata.

Bettimisest kandsin välja 1150€, millest 900€ läks aktsiatesse ja 250€ Robocashi. Kui keegi tahab Coolbetti kasutajat teha ja kätt proovida võib kasutada minu soovituslinki.

Aasta alguses teenisin ühisrahastusega ~50% rohkem, kui seda täna. Kas ühisrahastus on kokku kuivamas ?
Mintoses on ikka mõõn, kandsin sealt 300€ välja, mis liikus Crowdestate’sse. Kui keegi soovib Mintoses tootlusele 1% lisaks teenida siis võib kasutada minu soovituslinki.

Twinost kandsin kuu algul välja 100€, mis liikus Robocashi. Kuu lõpus kandsin veel 50€. Sellest kuhu see raha edasi liigub kirjutan juba järgmises kokkuvõttes.
Arpillist hakkasin Twinost väljuma ja hetkel on 123€ veel sees. Hoian kindlasti kursis kui pikaks Twinost väljumine kujuneb kokkuvõttes.

Crowdestates võtsin ligi paar uut objekti. Estategurus ja krüptos ei teinud Augustis midagi.

Tähelepanelikum lugeja pani kindlasti tähele, et portfelli on tekkinud mingi robocash – nii on. Augustist alates investeerin ka sellisel ühisrahastuse platvormil nagu seda on Robocash. Kuidas meil seal asi sujuma hakkab saate lugeda juba järgmistest kokkuvõtetest.

Rohkem soovituskoode leiad SIIT

Mintos: kasum, 56,56 €
Twino: kasum, 1,8€
Robocash: kasum, 0,13€
Estateguru: kasum, 5€
Crowdestate: kasum, 1,46€
Aktsiad ja aktsiafondid: kasum, -65€
Bettimine: kasum, 1150€
Krüpto: kasum, 0€
Ettevõtete osalus: kasum, 0€

REALISEERITD KUU KASUM KOKKU: 1149,95€

2 thoughts on “Augusti kokkuvõte: Ühisrahastus on kokku kuivamas?”

    1. Tere, automaatpakkuja on stopi peal ja raha mis laenudest tagasi tiksub kannan välja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga