Juunikuu kokkuvõte: Jalgpalli MM-iga võib igaüks ilma riskita lisa teenida

Helloou. Võtame siis Juunikuu kokku ja anname teatepulga üle Juulile.

Igav mul ei hakanud. Käib ju jalgpalli MM ja lugeja teab, et minus “väike” jalgpalli pisik peitub. Ennustussaitidel käivad sellega seoses igasugused kampaaniad millega saab lisaraha teha. Näiteks saab Coolbetis küsimustele vastates teenida tasuta 10€seid live panuseid iga päev.

Näiteks vastasin 4/5st küsimusest õigesti Inglismaa-Belgia mängu kohta, millega teenisin 10€se live panuse. Tegin panuse Belgiale, koefitsent oli 5,2 ja mängu lõpuks oli 52€ kontol. Samuti on seal võimalus tasuta osaleda mängude skooride ennustamises, kus iga raudi auhinnafond on 1000€. Ise olen erinevate saitide kampaaniatega juba kokku ajanud summa mis jääb ~150€ kanti. Kui keegi tahab ka kätt proovida, siis võib kasutada minu soovituskoodi klõpsates SIIA.

Olen osalenud ka Facebooki kampaaniatel, kus võitsin investeerimisfestivali pääsme (väärtus 89€) Not bad!

Juunikuu sisse mahtus veel ka jaanipäev mille ma veetsin Saaremaal. Oli mõttes läbi käia ka Ranna mesilas oma taru vaatamas, kuid peale jaanipäeva polnud konditsioon siiski vastav.

Trenniga olen isegi enam-vähem järje peal olnud. Oleks vaid toitumisega ka nii järjepidev, ehk siis lipsab neid patustamisi ikka sisse.

Mintoses oli viimati nii kehv kuu 10 kuud tagasi. Kasumit tiksus vaid 67,47€ jagu – abiks ikka. Plaanin ilmselt lähiajal raha juurde kanda.

Twinos’t kandsin välja 125€, mis liikus Crowdestate’sse. Twinos oli muide ka viimase pooleteist aasta rekord kuu. Nimelt teenisin kasumit 3,36€ . Sellest vähem teenisin viimati Twinos 2016 aasta lõpus, kui seal alustasin. Kuna olen Twinost väljumas ja iga kuu sealt raha välja kannan siis langeb ka sealne teenistus iga kuu.

Estategurus tuli kasumit 5€ nagu ka eelmine kuu. Crowdestate’s esimesed laenud välja antud, kasumit veel tiksunud pole. Hoian silma peal ka sealsel järelturul.

Aktsiates nii palju uut, et osalesin ka oma esimenel IPOl. Kohe alguses Tallinna Sadamat müüma ei kiirustanud nagu paljud seda tegid. Kandsin LHV’sse ka 500€ jagu sääste juurde. Dividendide poolest oli ka Juuni hea kuu, nimelt leidsin enda kontolt 250€ jagu dividende. Dividende maksid mulle Tallinna Vesi ja Merko ehitus. Suurendasin ka viiamase positsiooni LHV’s.

Bettimisest kandsin välja kasumit 300€, mis liikus Crowdestate’sse. Krüptomaailmas ei teinud ma Juunis midagi.

Siidrikoja rahastamine ka kohe-kohe lukku minemas, oman seal ka väikest osalust.

Selline kiire-lühike kokkuvõte Juunikuu tegemistest. Järgnevatel kuudel üritan pikemalt kirjutada.

Kui keegi soovib minu teekonda finantsvabaduse suunal toetada siis võib kasutada Kucoinis seda linki SIIN ja Estategurus soovituskoodi: EGU37487.

Mintos: kasum, 67,47€
Twino: kasum, 3,36€
Estateguru: kasum, 5€
Crowdestate: kasum, 0€
Aktsiad: kasum, 250€
Bettimine: kasum, 300€
Krüpto: kasum, 0€
Idufirmad: kasum, 0€

REALISEERITD KUU KASUM: 625,83€

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga