Novembrikuu kokkuvõte: Sain Twinost väljutud

Helllouuu.

On aeg teatepulk üle anda Novembrilt Detsembrile. Kirjutasin eelmises kokkuvõttes, et hakkan enda pilditöötlus oskusi edasi arendama ning lubasin sellest ka eraldi postituse kirjutada. Postitust ennast saad lugeda SIIT.

Trenn ja toitumine sujus Novembris hästi, kuna ka tüdruksõber otsustas end rohkem käsile võtta. Koos on ikka asi palju lihtsam, eriti toitumise osas, kui mõlemal on sama söök ees. Lihtsam on valmistada ja ka cheatmeali järele ei ole nii suurt nõudlust, kui keegi kõrval pitsat või šokolaadi ei söö. Kaasa nillis poes endale advendikalendrit. Otsustasin teda üllatada ja teha ise talle advendikalender ja uskuge või mitte, kogu kalender sisuga 0 kcal. Tuli mul siis käsitöö tundides õpitu meelde tuletada ja midagi kokku käkerdada, igatahes lõpptulemus oli selline: (kliki peale et suuremalt näha)

Esimene pilet juba tal ka kraabitud, mis tõi 4€ võidu. Sellise kalendri saab igaüks valmistada. Hind kõigub 24-240€ vahel, kuidas kellegil rahakott lubab.

Jõudsin läbi lugeda raamatu “kinnisvaraga rikkaks saamise õpik”. Väga hea lugemine. Jõudsin ka arusaamale, et kinnisvara investoriks ma niipea saada ei taha. Raamatus oli ikka päris ulmelisi näiteid, millega on Jaagul tulnud kokku puutuda kinnisvara investorina. Pole vist varem maininud, aga meil kaasaga on pooleli maja ehitus. Maja ehitus pole seotud kinnisvara investeerimisega, ehitame seda endale koduna. Novembris oli põhitööd mul ainult nädala jagu, mistõttu oli aega maja peal mässata. Ehituskogemus on mul null. Google, youtube ja nõuanded asjatundjatelt ning saab pika peale asja küll. Võib võrdlusmomendi tuua “Naabrist parem” saatega. Lähiajal säästa pole plaanis, säästud lähevad ehituse alla. November-detsember säästudest tuleb ja jõulukingi fondi lisada. Novembris sai ostetud ära üks suurem kingitus, milleks oli 65″ teler. Pidin lihtsalt võimalust kasutama kui see oli Black Fridayl 120€ alla hinnatud.

Suundume nüüd rahajuttudesse. Dividende laekus Novembris vaid HansaMatrixilt ja seda ei rohkem ega vähem kui 7,04€. Võimas eksole? Plaanis on jätkuvalt aktsiate osakaalu portfellis vähendada. Olen ka juba mõelnud mida vähendan ja teinud ka vastavad müügiorderid, loodan, et saan Detsembris müüdud, järgmine kokkuvõte kirjutan siis täpsemalt.

Bettimises oli esimene kuu pool väga hea, teine pool väga halb. Välja sain kanda sealt 500€ kasumit, mis liikus Mintosesse intresse koguma. Ise rahul ei ole, oleks saanud palju paremini minna. Coolbetis on mitmeid kampaaniaid, millest saad tasuta osa võtta. Näiteks “Coolbet liiga: mängi tasuta, võida päriselt”, kus tuleb ennustada Premier League mängude tulemusi. Iganädalane auhinna fond on 550€. Kestab mäng10 nädalat ehk 10×550€. Turniiri üldvõitja saab reisi Premier League mängule. Sarnane kampaania on ka “Meistrite Liiga Väljakutse”kus on samuti iganädalane auhinna fond 550€. Kestab mäng 3 nädalat ehk 3×550€. Lisaks on välja pandud 10000€ suurune jackpot, mille võitmiseks tuleb ennustada korrektselt kõik skoorid 1. raundis. Kolmas kampaania on “VASTA VIKTORIINI KÜSIMUSTELE JA VÕIDA TASUTA PANUSEID IGAL MEISTRITE LIIGA MÄNGUPÄEVAL” ehk siis vastad ühe mängu kohta 5st küsimusest vähemalt 4 õigesti ning teenid 10€ suuruse livebeti. Kõik need 3 kampaaniat on tasuta osalemisega. Kui keegi tahab Coolbetis kasutaja teha ja kätt proovida võib kasutada minu soovituslinki.

Mintose osakaalu portfellis olen jätkuvalt suurendamas, kasumit tuli sealt see kuu ~75€. Kui keegi soovib Mintoses tootlusele 1% lisaks teenida siis võib kasutada minu soovituslinki.

Twinos lõpetasin tiksumise ära ja müüsin viimased laenud maha. Olen nüüd Twinost lõplikult väljunud. #exit

Sain Novembris oma viimased 39 senti intresse kätte. Ajalooline Income jäi 471.43€ ning Return (XIRR):11.38%

Kahe aasta jooksul tõi siis Twino mulle peaaegu miinimum palga koju lisaks. Abiks ikka!

Crowdestatesse lisasin 170€, et refinantseerida osaliselt Lätis, Olaines asuva maagaasi koostootmisjaama osaniku laenu. Oodatav tulusus on 15,01%. Estategurus on ka väike ostuplaan Detsembris. Lähemalt siis järgmises kokkuvõttes. Kui keegi soovib Estateguruga liituda siis võib kasutada minu soovituslinki.

Detsember tuleb üldse tegusam kuu rahamaailmas, nimelt on siis ka plaanis rahastada Funderbeamis Autolevi Syndicate ja Funderbeam Convertible.

11 kuuga olen realiseerinud 8567€. Kas suudan Detsembriga kokku ajada 3433€ ja täita aasta eesmärgi? Vajan ühte korralikku imet, õnneks on Jõulud imede aeg.

Rohkem soovituskoode leiad SIIT

Mintose kasum: 74,96 €

Twino kasum: 0,39€

Robocash kasum: 1,21€

Estateguru kasum: 10,79€

Crowdestate kasum: 7,09€

Aktsiad ja aktsiafondid kasum: 7,04€

Bettimise kasum: 500€

Krüpto kasum: 0€

Ettevõtete osaluse kasum: 0€

REALISEERITD KUU KASUM KOKKU: 601,48€

2 thoughts on “Novembrikuu kokkuvõte: Sain Twinost väljutud”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga