Q2

Q2

Helloouu.

Avastasin, et pole ammu kirjutanud. Parandame siis selle vea ära.

Kus siis vahepeal kadunud olen – nooh ikka puhkuse, töö ja koolituse lainel. Koolituse puhul käib jutt ettevõtluskoolitusest, nimelt on plaan tuleval aastal asutada oma ettevõte. Sellest räägin lähemalt tulevikus. Aprillis käisin ära RÕKil (reservõppekogunemine), kus sai nähtud kunagisi sõjaväe kaaslasi. Vanade sõpradega 9 päeva metsas veeta oli ikka päris fun. Aeg kuidagi lendas, kui oligi käes jaanipäev, mille veetsime Muhu saarel. Seal sai ka esmakordselt kasutatud investori soodust La Muu jäätise ostmisel. Algselt oli plaan ka külastada Ranna mesilat, et vaadata kuidas investeeringutel läheb seal kuid pohmakas sai mõttest võitu ja jäi seekord vahele see käik. Aga olgu, suundume rahajuttudesse.

Mintoses oli vahepeal probleeme raha välja minemisega, kuid sai automaatpakkujate sätteid natuke muudetud ja sellega sai ka see probleem lahendatud. Q2 kasumiks mintoses tuli 326.2€. Hetkel on plaanis Mintose osakaalu portfellis tõsta. Kui soovid ka alustada investeerimist Mintoses ja soovid enda investeeritavale summale ühe protsendi lisaks saada siis kasuta minu soovituskoodi.

Robocashis tegin mai kuus exiti, eesmärgiga portfelli natuke kitsamaks koondada. Kahe kuuga jõudis Robocash teha Q2 kasumiks 17€, mis teeb Robocashis Q2 tootluseks märkimisväärsed 28,56%.

Balti aktsiate Q2 realiseerimata kasum oli 303,17. Realiseeritud kasum oli dividendide näol 152€.

Osalesin ka efteni märkimisel, märgitud aktsiad sai juba maha müüdud. Läksingi väikest kasumit tooma lihtsalt.

Estateguru tõi Q2 jooksul sisse 41,75€. Kui soovid alustada ka Estategurus investeerimist, võid kasutada minu soovituskoodi.

Crowdestate tõi Q2 jooksul sisse 31,35€

Funderbeamis pole realiseerinud hetkel midagi. Käisin Tallinnas mingiaeg ja mõtlesin, et kasutan ära mõned investoritele mõeldud hüved. Niisiis sel ajal kui ma Ülemiste keskuses shoppasin pesi Upsteam mu auto puhtaks ja seda minu jaoks 0€ eest. Peale seda kui auto puhas läksin Telliskivi loomelinnakusse La Muu kohvikusse. Järjekord oli uksest välja ulatuv, kuid mina kõndisin kõigist mööda, sest investoritel ju eraldi lett, kust oma 1.6kg tasuta jäätist välja võtsin. Mmmm

Minu sooduskoodid leiad SIIT

Allpool on toodud ainult realiseeritud kasum:

Mintose Q2 kasum: 326,2€

Robocash Q2 kasum: 17€

Estateguru Q2 kasum: 41,75€

Crowdestate Q2 kasum: 31,25€

Aktsiad ja aktsiafondid Q2 kasum: 152€

Ettevõtete osaluse Q2 kasum: 0€

REALISEERITD Q2 KASUM KOKKU: 568,2€

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga