Q3

Ahoiii

Juba ongi meil kolmas kvartal käes. Kui juuli ja august olid suhteliselt nirud siis september tõi kastanid tulest välja ja näitas ilusaid numbreid.

Mintoses olid numbrid järgnevad: juuli 116,18€; august 109,2€; september 136,02€. Kokku tuli Mintosest kolmanas kvartalis higivaba tulu 361,4€ olles ligi 10% kõrgem kui eelmine kvartal. Arvestades, et pool kuud istus arvestatav summa lihtsalt Mintose kontol kinni, kuna laenud ei läinud välja enam. Septembri lõpuks sain raha lõpuks vaikselt liikuma. Mängisin natuke automaatpakkujate settinguid ümber. Kokku on mul mintoses 3 erineva strateegiaga automaatpakkujat. Hetkel on jälle osa raha kontol seisma jäänud, liiga palju investoreid ning liiga palju raha laseb Mintosel intressid alla tuua. Tuleb hakata otsima uusi alternatiive, sest kui raha seisab kontol paigal siis inflatsioon kahjuks seda ei tee. Kui soovid ka alustada investeerimist Mintoses ja soovid enda investeeritavale summale ühe protsendi lisaks saada siis kasuta minu soovituskoodi.

Robocashist olen nüüd out. Viimased 1,35€ intresside näol on käes ja võime edasi vaadata.

Balti aktsiate kasum paberil, ehk siis realiseerimata kasum oli kolmanas kvartalis 366,38€. Dividende ei laekunud. Realiseerimata kasum kasvas võrreldes eelmise kvartaliga ligi 17%.

Estateguru paugutas kolmandas kvartalis tootlusrekordeid. Juulis 67,39€; augustis närused 7,69€ ning septembris 44,87€. Juuli tootlus siis siiamaani minu top1 tootlus Estategurus ning septembri tootlus top2. Estategurus olen pesitsenud 20 kuud. Kolmanda kvartali kasumiks tuli seega kokku 119,95€, tootlus lausa ca 30%. Kasum võrreldes eelmise kvartaliga oli ligi 3 korda suurem.

Crowdestate ei saanud ka alla jääda. Juulis 2.59€; augustis 5,9€ ning septembris…trummipõrinn………197,39€. Kokku kolmanda kvartali kasumiks 205,88€ mis on ligi 7 korda rohkem kui eelmine kvartal. Ilmselt selliseid numbreid enam Estateguru ja Crowdestate kvartali kasumites ei näe kuna olen mõlemalt platvormilt rahasi välja viinud.

Funderbeamis pole realiseerinud midagi. Ampleri rahastusvoorus osalesin ka seekord. Paberil oli Funderbeami start-upidel kasum kolmandas kvartalis 2045,04€. Põhitöö sellest tegi ära seekord Upsteam. Aplaus.

Kogu kolmanda kvartali kasum paberil oli 2692,91€. Päris nice eks, aga paber paberiks, vaatame kui suure osa me sellest paberil olevast kasumist ka realiseerisime.

Mintose Q3 kasum: 361,4€

Robocash Q3 kasum: 1,35€

Estateguru Q3 kasum: 119,95€

Crowdestate Q3 kasum: 205,88€

Aktsiad ja aktsiafondid Q3 kasum: 0€

Ettevõtete osaluse Q3 kasum: 0€

REALISEERITD Q3 KASUM KOKKU: 688,58€, kasv võrreldes eelmise kvartaliga ca 17%.

Kui soovid ka alustada investeerimisega ning enda karmavõlga vähendada siis kasuta mõnda minu soovituskoodi.

6 thoughts on “Q3”

 1. Küsin sinu Crowdi septembri kasumi kohta – sa küll nimetad seda kasumiks, aga kas seal sisalduvad ka laenude põhiosade tagasimaksed? Või kui ainult intressitulu, siis mis projekt nii head intressitulu teenis?

  1. Ainult intressitulu ning see oli suur seetõttu, et järelturult osteti minult mitmeid laene ära

 2. Tere
  Huvitab palju sul üldse kuskile kokku investeeritud on?
  Üllatavalt head tulemused 3 kuu eest 😀

  1. Tere, ma siiski teatud põhjustel ei saa avalikustada, kui palju mul kuskile kokku investeeritud on 🙂

  1. eks mul on ka mitmed erineva strateegiaga portfellid, kuid on ka intressi alampiir millest ma alla ei tahaks tulla

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga