September, oktoober, november kokkuvõtted

Septembri kokkuvõte 

September läbi ja käes sügis. Sai siis septembris oma girlfriendiga käidud Türgis puhkamas. Kõik hinnas pakett ja 5* hotell – mõnus. Enamus aega sai basseini ääres vedeletud, kerge kokteil kõrval. Söömiste ajaks sai end püsti aetud ja jälle 2 kuhjaga taldrikutäit sisse vitsutatud – jah, reisi lõpus kaalusin 4-5kg rohkem. Praeguseks on seis stabiilsemaks läinud – vaid 2kg juures. Lisaks pole ma varem nii pruun olnud kui peale seda reisi. Ühtlasi oli see ka minu esimene soojamaareis.

Rääkides nüüd septembri sissetulekutest, siis ei saa enam rääkida kasumist vaid kahjumist. Pehmelt öeldes oli päris p**k kuu selle koha pealt. Juba kuu alguses tulid bettimises suured kaotused, sinna 1500€ kanti. See pani korralikult järele mõtlema, et mida ja kuidas paremini teha ning kuidas vähendada riski tulevikus. Tegelikult siiamaani mõtlen seda veel aga mõningad muudatused sai siiski ära tehtud. Hetkeseisuga tegutsen bettimisega neljas portaalis. Andsin endast parima ja vähendasin miinust niipalju kui suutsin.

Ühisrahastusega oli suhteliselt stabiilne nagu võis ka arvata. Aktsiatega oli vaikus – ei midagi erilist. Kui aega saan, vaatan põhjalikuma pilguga seal toimuva üle. Võibolla oleks aeg üht-teist maha müüa ja midagi uut asemele võtta.

Mintos: kasum, 90,86€
Twino: kasum, 25,46€
Aktsiad: kasum, 46,81€
Bettimine: kasum, -523,13€
KUU KASUM: -360€

Ilmselgelt siis minu “karjääri” halvim kuu. Loodan, et saan tulevikus ikka positiivseid kuukasumeid postitada. Säästmisega läks septembris nagu olin ka ennustanud. Kuna reisi jaoks kogunud polnud siis ei säästnud ka midagi.

Seadsin siin kuu aega tagasi uue aasta kasumi eesmärgiks 12 000€. Algas see keeruliselt, aga ennan endast parima, et ikka jõuda sinna.

Oktoobri kokkuvõte

Uskumatu, aga läbi kivide ja kändude oli minu rekordkuu.
Pikka juttu seekord panema ei hakka.

Mintos: kasum, 89.9€
Twino: kasum, 23.64€
Aktsiad: kasum, -2.78€
Bettimine: kasum, 1342.99€
KUU KASUM: 1453.75€

Bettimisega tegelen Betsafe’s, Coolbetis, Unibetis ja Olybetis.
Minu jaoks on kõige paremate koefitsentidega Coolbet ja kõige
kehvemate koefitsentidega Olybet.
Ei saa mainimata jätta, et bettimisest tulev raha on maksuvaba.

Novembrikuu kokkuvõte

Novembriga võib rahule jääda. Sai ka jõulukingid ära ostetud, et detsembris poleks korraga palju väljaminekuid. Plaanis detsembris paari päevane spaa tripp Lõuna-Eestisse.
Kuu keskel oli isegi tunne, et see kuu saan isegi midagi kõrvale palgast panna, kuid siis suutsin enda telefoni ära lõhkuda, tulid ootamatud peod jne jne. Aga pole hullu, ehk uuel aastal
läheb paremini. Uue aasta lubadust veel anda ei tahaks aga täitsa kaalun seda.

Mintos: kasum, 96.41€
Twino: kasum, 20,07€
Aktsiad: kasum, -22,42€
Bettimine: kasum, 1012,57€
KUU KASUM: 1106,63€

Coolbet.com’is käib kampaania, “Kas suudad end Jackpotini Duubeldada?”
Mängu eesmärk on võita ja kahekordistada oma panus iga päev, ühe nädala jooksul. Mängijad, kes suudavad nädala jooksul iga päev võita ja oma panust kahekordistada, jagavad omavahel Jackpoti €5000 spordiboonust. Mäng algab esmaspäeviti ühe panusega. Kui võidad selle panuse, siis saad jätkata mängus osalemist järgmisel päeval. Iga tehtud panus peab olema min. koefitsiendiga 2.00.

Sai ka siis proovitud, algus oli ilus kuid 6. päeval mängis minu poolt ennustatud võitja viiki ja olingi mängust väljas. Pisiku sain sisse ja proovin ka tulevikus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga